VIP World Tours
VIP tours from Turkey

Türkiye'den Dünya'ya VIP Turlar

Dünya'ya tur programları

Türkiyeden dünyaya turlar düzenleyen golden touch turizm seyahat acentamız türkiyede bir ilki gerçekleştirerek ilke kez tamamen kişiselleştirilmiş turlar ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Dünyaya tur programları düzenleyerek, evrendeki tüm kültürlerin hepsini bir bir keşfetmenizi sağlamak başlıca amacımızdır.

 

VIP turizm ülkemizde çok yaygın olmayan ve sağlanması ciddi emek isteyen bir hizmettir.

 

Golden touch olarak VIP dış hat-turizm hizmetini en düzgün şekilde vermek için önce belirlediğimiz ülkeleri sizin için geziyor ve hizmetimizi garantiliyoruz. Şuanda  gezip sizin önerdiğimiz ülkeler kosta rika, peru, küba, hindistan, ekvador’dan oluşmaktadır. Yeni yerler gezerek  türkiyeden dış-hat seferlerini en geniş ve seçkin şekilde sunmak için yeni ülkelerimiz, biz sizin için gezip  onayladıkça giderek çoğalacaktır. Kosta Rika, bu gezegenin en rağbet gören değer turistik yerlerinden biridir.  Bu küçük kara parçası,

her yıl ziyaretine gelen misafirlerini, tam anlamıyla büyülemek için tüm bileşenlere sahiptir..

Akademik seviyedeki nüfusu, modern hizmetlerinin yüksek standardı, sosyal ve siyasi dengesi sayesinde Kosta Rika  yatırım için cazip bir ülke olmuştur ve günümüzde önemli çokuluslu şirketlerin kurulumuna büyük bir potansiyel sunuyor.

 

Kosta Rika’nın bu zenginliği, halkının kültürel çeşitliliğiden kaynaklanıyor. Tarihi boyunca göçmen dalgalarıyla yeni insanlar, yerli nüfusa eklenip bu topraklarda yaşamaya başladılar.,

 

Kosta Rika, San José, Alajuela, Cartago, Heredia, Guanacaste, Puntarenas ve Limón olmak üzere 7 ayrı bölgeden oluşmaktadır.  Tüm bu topraklar - dağları, plajları, milli parkları, orman rezervleri, önemli kuruluşlar tarafından korunan doğal kaynakları, yoğun yağmur ormanları, volkanları, ve nehirleriyle - Kosta Rika’yı, misafirlerine sınırsız olanaklarıyla sunan çekici bir turizm merkezini haline getirmiştir. Her yılTürkiye’den dış hat turları ile kosta rika ciddi anlamda turist çekmektedir. Ne var ki çoğunlukla bu geziler yığın turizm mantığındaki turlarla organize edilir. Türkiyeden dış hat turizmi ile lüks dünya turları ve tamamen kişiye özel turlar düzenleyen golden touch, bu gezileri bir tatil değil hayatınız boyunca unutamayacağınız lüks dünya turları, özel dünya deneyimlerine çevirmeyi hedeflemektedir.

 

Golden touch, dünya turu yapmak isteyen siz gezginleri kişiye özel turlarla buluşturuyor ve tamamen FIT dünya turları ile hayalinizdeki seyahati gerçekleştiriyor.

 

Küba, sadece Antiller’in en geniş adası değildir. Küba’ya gitmek, mükemmel bir atmosferde dünyanın etrafında bir seyahate çıkmak gibidir.

 

İyi korunmuş ekosistemi, renk renk manzarası ve çok çeşitli flora ve faunası, Küba’yı doğaseverler için istisnai bir Karayip destinasyonu haline getirmiştir.  Fransızlardan kalma kahve tarlarını gezebilir, İspanyol sömürge şehirlerini turlayarak 16.yy gidebilir,. Avrupa stili kaplıcalarda lüks içinde konaklayabilirsiniz. Afro-Küba ve Latin ritimlerinde dansedebilir,  muhteşem dağlara tırmanabilir, dünyanın en büyük resfilerinden birinde dalış yapabilir, ve Hemingway’in balık avladığı yerlerde siz de balık tutabilirsiniz.

 

Yüzyıllardır farklı ulusların, gelenek ve göreneklerin karışması, bugünkü Küba’nın kendine özgü kültür ve yaşam stilini oluşturmuştur.

Dünya çapında Küba, etnik mozaiği ile diğer Karayip ülkelerinden çok  farklı bir karakter geliştir ve insanların kültürel ufuklarını genişletmek için harika bir yer haline gelmiştir.

Ülke son teknolojilerle donatılmış büyük tıbbi tesislere sahiptir. Çok yetenekli ve hatta dünyada nadir bulunan özel tedavileri yapan uzmanlar, sadece Küba’nın sıcak havasından solumanın bile sağlığınıza olumlu etkileri olacağını söylüyor.

Macera için hazır olun! Küba’yı keşfetmek emin olun ki çok eğlenceli, kolay ve güvenilir olacak..

 

Ekvador, sonsuz keşif ve çeşitlilikle dolu bu topraklarıyla, her anı şaşırtıcı doğal cazibelerle dolu bir cenneti hissetirir.

 

Ekvador Cumhuriyeti , Andların en küçük ülkesi olmasına rağmen, tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle tüm kıtayı kendine hayran bırakıyor.

Antik medeniyetlerin ve İspanyol fetihlerinin kalıntılarıyla, bu küçük ülke, kültürünü, insanlarını ve  çarpıcı manzaralarını misafirlerine sunuyor.

 

Amazon kolları, İnka kalıntıları, And zirveleri, 16.yy. kiliseleri ve vahşi tabiatı ile ünlü Galapagos Adaları ile Ekvator, küçük boyutlarına inanılmaz bir çeşitlilik gizliyor. Yerli kültürleri, tropikal ormanları, aktif volkanları, kuş ve hayvan yaşamı zenginliği birkaç saat içinde ulaşabileceğiniz doğa harikalarından sadece bazıları...
İnka İmparatorluğu'nun kuzeydeki topraklara yaptıkları işgaller, Ekvador’da silinmez izler bıraktı. Sierra’nın tepe noktalarındaki İnka kalıntıları, yayla vadilerinde Quechua konuşan yerlilerin el yapımı eserlerini satmaları, İnka İmparatorluğu'nun kuzeydeki topraklara yaptıkları işgaller sonrasında, Ekvador’da bıraktığı silinmez izler arasında.

Quito, Cuenca, ve zarif sömürge çiftlikleri, 16. yy.’daki sanat ve mimari zenginliğini gözler önüne serecek kadar güzel korunmuş şehirleri ve keşfedilmek üzere sizleri bekliyorlar.

 

Gezilip keşfedilmesi insanı büyülüyen bir diğer ülke de şüphesiz Hindistandır. Ekonomik ve sosyal koşulları sebebiyle de bu ülke kesinlikle VIP dünya turları niteliğinde olmalıdır.

Hindistan Asya’da en çok ilgi çeken ve büyüleyici turistik mekânlardan olmakla birlikte bir yarımada misalı üç tarafı denizlerle çevrilidir.

 

Eski uygarlığın birçok eskimeyen anıtları, kaleleri, dini yerler ve mitleir, geçmiş dönemin gelenekleri, ateşli çölleri, upuzun kıyı şeridi, kumdan sahilleri, kristal berraklığında mavi denizi, ada görünümü, yemyeşil köyleri, geleneksel leziz Hint yemekleri, yerel halkın sıcak ve samimi misafirperverliği... Tüm bunlar, Hindistan’ı keşfetmek ve tatilinizi geçirmek istediğiniz yer yapıyor.  

 

Hindistan’da üç ana coğrafi bölge bulunuyor; Himalayalar, Indo-Gangetic ovası ve yarımada. Hindistan bir manzara ve tabiat mozaiğidir. Birçok iklim çeşidinin ve her mevsimin yaşandığı bir yer olması turistleri buraya çeken bir diğer faktör. Hint kültürünü tatmanın zevkine dört mevsimi burada yaşayarak varın..

Dinleyin

Fonetik olarak okuyun

 

Peru’nun yüzölüçümü Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve İsviçre’nin yüzölçümleri toplamından daha büyüktür. Güney Afrika’nın en büyük üçünçü ülkesi olan Peru’nun kuzeyinde Ekvator ve Kolombiya, doğusunda Brezilya ve Bolivya, güneyinde Şili ve batısında Pasifik Okyanus’u bulunmaktadır.

 

Dünyanın en yüksek ulaşılabilir gölü olan deniz seviyesinden 3856 metre yüksekteki Titicaca Gölü ve 180 km uzunluğunda ve 20 km genişliğindeki alanda, 5700 metre ve daha fazla yükseklikte 50 tepenin bulunduğu muhteşem Cordillera Blanca burada bulunur.  

 

Kuzey Amerika’da 5700 metreden yüksek sadece 3 tane dağ bulunmaktadır (Meksika’da Pico de Orizaba, Kanada’da Logan, Alaska’da Denali), Avrupa’da ise bu yükseklikte bir dağ bulunmamasına karşın, sadece Asya’da Andes’den daha yüksek bölgeler bulabilirsiniz.

Huscaran Peru’nun en yüksek dağı olmakla kalmayıp, Dünya’daki tüm tropik bölgelerdeki en yüksek noktadır.

Dünya’nın en uzun nehri Amazon kaynağını Peru’dan alır ve aynı ismi taşıyan yağmur ormanları ülkenin çoğunluğunu kaplar.

FIT turlarımız arasında en rağbet gören bir diğer ülke de Peru’dur.Türkiyeden dış hat seferleri ile vatandaşlarımız Peruya ciddi ilgi göstermektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri de Machu Picchu’nun Peru sınırlarında olmasıdır.

Peru’daki ziyaret etmeniz gereken bir diğer turistik yer ise Amerika’da bulunan Grand Kanyon’un 2 katı büyüklüğündeki Dünya’nın en derin noktası olan Colca’s Kanyonu.

 

Ayrıca  Lima’nın kuzeyinde bulunan, batı yarımküredeki en eski şehirolanCaral da buradadır. Karbon testi ile kanıtlandığı üzere bu şehrin kalıntıları M.Ö 2900 yılına kadar uzanmaktadır.

 

Golden touch, touring world kadrosuyla, tüm dünyayı sıradışı seyahatlerle siz gezginlere yaşatmak, en kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmak için burada..

 

Golden touch, yurtdışı turları ile, alışılmışın dışında yeni tatlar ve heyecanlar arayan, seyahat konusunda tutkulu tüm müşterilermize hizmet vermeyi ilke edinmiş edinmiştir.

Dünyayı gezerken içinizdeki asıl sizi, golden touchın yurt dışı VIP turlarının farkı ile  keşfedin.

Görünüm Tasarım