VIP World Tours
VIP tours from Turkey

Moskova'dan Pekin'e VIP Turlar

Dünya'ya tur programları

Moskova’dan Pekin’e 2011

Rusya, Moğolistan ve Çin’i en güvenli, en konforlu ve büyüleyici bir şekilde deneyimleyeceğiniz ve bir ömür boyu hatırlayacağınız bu gezi size  Pekin’den Moskova’ya; Moskova’dan Pekin’e benzersiz bir imkan sunuyor.

Dünyanın en büyük üç~lkesini keşfetmek artık bir rüya değil... istisnasız dünya çağındaki özel kiralık tren turları arasında en kaliteli ve güvenilir olanı Trans Sibirya demiryolu ile yaşayacağınız tren seferidir.

Trans  Sibirya hattı başta Baykal gölü olmak üzere Ulan Bator, Irkutsk, Novosibirsk, Ekaterinburg, Kazan gibi yerleri içeriyor. Aynı zaman da bu özel tren ile Pekin’in Yasak Şehri, Tiananmen Meydanı, volga nehri üzerinde tekne gezisi,Tipik Sibirya Köyleri, Baykal gölü üzerinde tekne yolculuğu akıllardan çıkmayacak güzellikleri sizinle buluşturuyor.

ekmek, tuz ve balalayka ile selamlama, votka ve havyar tatma gibi ülke kültürlerine has  tecrübelerle ağırlanacaksınız.

Transsibirya treni sadece bir kiralık tren değildir, onu özel yapan tamam nostaljik tren özelliğinde ve hizmetinde olmasıdır.

Efsanevi Transsiberian Demiryolu üzerindeki bir yolculuk , dünyamızda son büyük seyahat maceralarından biridir. Rusya, Moğolistan ve Çin’i en güvenli, en konforlu ve büyüleyici bir şekilde deneyimleyeceğiniz ve bir ömür boyu hatırlayacağınız bu gezi artık bir rüya değil...
Moskova, Baykal Gölü ve Pekin arasındaki tarihsel rota tüm seyahat varyantların kalbidir: seyahatinizin heyecanlı günleri  beraberinde dünyanın en büyük üç ülkesini doğrudan kompartmanınıza getiyor. Avrupa ve Asya’nın en dramatik  sahne değişiklerinin, en muhteşem ve görkemli manzaralarının tadını çıkarmak için sadece arkanıza yaslanın!

Rota: Moskova, Kazan, Ekaterinburg, Novosibirsk, Irkutsk, Lake Baikal, Ulan Bator ve Pekin.

Tren yolculuğu boyunca Baykal Gölü ve civarında fotograf çekimi için 2 geniş zamanlı mola  Baykal Gölü’nde 40 saat geçirme ,Güvenli, temiz ve konforlu size özel tren,Pekin’nin Yasak Şehri, Modern Tarih : Tiananmen Meydanı, Otantik : Moğol At Gösterisi, Baykal Gölü üzerinde tekne yolculuğu, İlkel: Tipik Sibirya Köyleri, Ulan Bator, Irkutsk, Novosibirsk, Ekaterinburg ve Kazan ,Moskova, Rusya'nın gururlu başkenti, Görkemli Simgeler ve Katedraller, Volga üzerinde  tekne gezisi, Eğlendirici ve bilgilendirici: ülkeler, insanlar ve kültürler hakkında günlük konferanslar, Geleneksel: ekmek, tuz ve balalayka ile selamlama, Deneyimliler için: votka ve havyar tatma gezi programının size sunduklarından sadece bazılarıdır.

Görünüm Tasarım